POWRÓT
     2013-04-29 00:00:00

Racibórz. Przejazd ścieżkami rowerowymi.


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu wraz z Urzędem Miasta Racibórz zapraszają wszystkich chętnych raciborzan do udziału we wspólnym przejeździe rowerowym ścieżkami rowerowymi Miasta Racibórz. Przejazd odbędzie się dnia 04.05.2013. Zbiórka uczestników i podział na grupy podróżne w Parku Zamkowym naprzeciw Zespołu Szkół Mechanicznych. Start przejazdu o godzinie 10.00. Zakończenie przejazdu, losowanie nagrody głównej oraz upominków dla uczestników, którzy przejadą całą trasę na Arenie Rafako.
Zapraszamy do udziału!

OSiR informuje także o Dniu Otwartym hali widowiskowo-sportowej "Arena Rafako". Dzień Otwarty wypadnie w środę 01.05.2013. Od godziny 10.00 do godziny 16.00 uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli bezpłatnie skorzystać z tenisa stołowego, boisk do badmintona, siłowni oraz fitness. Zapraszamy!

/osir/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION