POWRÓT
     2011-07-30 00:00:00

Racibórz. Ruszyły zapisy do kół zaintersowań MDK na rok szkolny 2011/2012.


Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do poszczególnych kół zainteresowań Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu na rok szkolny 2011 / 2012.

Jak co roku, biorąc pod uwagę szerokie zróżnicowanie zainteresowań dzieci i młodzieży, placówka proponuje następujące zajęcia pozalekcyjne:
- zespół wokalny MIRAŻ oraz zajęcia z emisji głosu,
- koło emisji głosu dla dzieci młodszych,
- taniec towarzyski i nowoczesny (grupy początkujące, średniozaawansowane, zaawansowane) w tym Klub Tańca Towarzyskiego REWIA,
- rękodzieło artystyczne,
- koła technik plastycznych,
- malarstwo i rysunek studyjny,
- koło taneczno – rytmiczne dla dzieci młodszych (wiek 4 – 6 lat),
- grupa teatralno - kabaretowa IRREALIS,
- świetlica dla dzieci,
- koło interpretacji utworów literacko – wokalnych,
- warsztaty teatralne („Drabina”, „Wizja”, „4 Ściana”),
- zespół wokalny SZALONE NASTKI,
- koło żywego słowa.

Swoim wychowankom zapewniamy edukację pod okiem wykwalifikowanej kadry, możliwość udziału w wielu konkursach na szczeblu regionalnym, krajowym, a także międzynarodowym. Organizujemy różnego typu warsztaty, podczas których można jeszcze w głębszym stopniu poznać zagadnienia z danej dziedziny.

Placówka jako pierwsza w Powiecie Raciborskim otrzymała tytuł „Miejsca odkrywania talentów w roku szkolnym 2010 / 2011” nadany przez Ministra Edukacji Narodowej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do końca września b.r. do sekretariatu placówki w Raciborzu przy ulicy Stalmacha 12 od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30.

Można również zapisać się poprzez e – maila: biuro@mdk-raciborz.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (podając imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy oraz koło zainteresowań) lub telefonicznie pod numerem telefonu 32 415 23 28 w godzinach pracy placówki.

/mdk-raciborz.pl/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION