POWRÓT
     2013-04-29 00:00:00

Racibórz. Wandal zatrzymany.


Policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 17-latka, który dziś w nocy wybił szybę w jednym ze sklepów na terenie Raciborza. Nastolatek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie.

W nocy około godziny 1.40 policjanci otrzymali informację, że przy ulicy Jana w Raciborzu doszło do wybicia szyby w pawilonie handlowym. Z informacji uzyskanych od pracownika ochrony wynikało, że z tą sprawą mogły mieć związek cztery osoby, które pospiesznym krokiem oddaliły się w kierunku Placu Mostowego. Policjanci podczas legitymowania tych osób, które okazały się świadkami całego zdarzenia, ustalili cechy rysopisowe sprawcy. Młodego mężczyznę, którego wygląd odpowiadał wcześniej podanym cechom, funkcjonariusze zauważyli przy ulicy Długiej. Na widok mundurowych nastolatek zaczął uciekać w kierunku ulicy Różanej, gdzie po pościgu został zatrzymany. Jak się okazało to 17-letni raciborzanin, u którego badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyznę przewieziono do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Po wytrzeźwieniu złoży wyjaśnienia.

fot. redakcja

/raciborz.slaska.policja.gov.pl/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION