POWRÓT
     2014-06-25 00:00:00

Racibórz. Z kroniki policyjnej.


- 24.06.2014r. około 13.30 Racibórz skrzyżowanie ulic Ocickiej z Leśmiana

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem Renault Trafic, 20-letni mieszkaniec Rybnika, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem Jeep 62-latkowi na raciborskich tablicach rejestracyjnych. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca kolizji, tj. 20-latek został ukarany mandatem karnym.

- 25.04.2014r. około 2.05 Jankowice ul. Raciborska (DW-919).

Kierująca samochodem Ford Transit 21-letnia raciborzanka, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, zjechała z drogi, uderzyła prawą stroną w barierę energochłonną, po czym samochód wpadł do rowu - przewracając się na stronę pasażera. Nikt nie odniósł obrażeń.

- 25.04.2014r. około 3.50 Racibórz ul. Rybnicka

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo, 39-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, jadąc w kierunku Kornowaca, prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pasażer pojazdu ze złamanym obojczykiem został przewieziony do szpitala. Kierujący trzeźwy. Trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION