POWRÓT
     2012-03-11 00:00:00

Racibórz. Zabawy integracyjne w SP-4.


8 marca 2012 roku najstarsza grupa dzieci z Przedszkola nr 15 udała się wraz ze swoimi nauczycielkami do Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Stefana Pieczki.
Tam zostały gorąco powitani przez uczniów klasy III b oraz ich wychowawczynię Lilianę Nazarko. Maluchy wzięły udział w lekcji wychowania fizycznego. Dzieci przez zabawę miały okazję poznać nowych kolegów i koleżanki. Gry i zabawy są głównym zajęciem w czasie wczesnego dzieciństwa, a także świetną formą rozrywki w życiu każdego dziecka. Dlatego też przedszkolaki bardzo dobrze się bawiły, promienne buźki nie chciały wracać do przedszkola.
Zapewniliśmy naszych miłych gości, że to nie koniec zaproszeń do wspólnej zabawy, kolejne spotkanie już 15 marca podczas „Dnia Otwartego”.

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION