Aleksandra Kribus |
Laureat-język polski Laureat-matematyka |
Małgorzata Kurowska Małgorzata Trojańska |
Ewa Pabian |
Laureat-język polski Finalista-język angielski |
Katarzyna Kapustka Ewa Brusokas |
Aleksandra Niewiera | Finalista-język polski | Małgorzata Kurowska |
Błażej Bortel | Laureat-język angielski | Ewelina Grzelka |
Joanna Rak | Laureat-język niemiecki | Sabina Ryś |
Sandra Mikołajec | Laureat-język niemiecki | Sabina Ryś |
Jan Rabczuk |
Laureat-historia Laureat-matematyka Finalista-fizyka |
Ewa Kieś Sylwia Smandek Ewa Paniczyk-Litwinowicz |
Oskar Pasierb | Laureat-historia | Krystian Paletta |
Dawid Halfar | Laureat-historia | Danuta Gawlas |
Paweł Lenartowicz |
Laureat-matematyka Laureat-fizyka Finalista-geografia |
Małgorzata Trojańska Ewa Paniczyk-Litwinowicz Halina Lenk |
Bartosz Domagała |
Laureat-fizyka Finalista-matematyka |
Ewa Paniczyk-Litwinowicz Małgorzata Trojańska |
Paweł Musioł | Finalista matematyka | Małgorzata Trojańska |
Dominika Perkowska | Finalista-matematyka | Sylwia Smandek |
Szymon Głąb | Finalista-geografia | Alicja Grabiec |
Aleksandra Niklewicz | Finalista-geografia | Alicja Grabiec |
Justyna Ciszek |
Laureat-matematyka Laureat- język polski Laureat - geografia |
Elwira Tylko Beata Kuliś Małgorzata Malinowska |
Marek Kopciuch |
Laureat-matematyka Laureat- fizyka |
Elwira Tytko Grażyna Baran |
Zuzanna Kolowca | Laureat-fizyka | Grażyna Baran |
Michał Machniak |
Laureat-fizyka Finalista - wiedza o społeczeństwie |
Grażyna Baran Joanna Hibner |
Emilia Frost | Laureat-język polski | Dorota Bulenda |
Dominika Chojecka | Finalista-biologia | Ewa Nizio |
Łukasz Chrupajło | Finalista-biologia | Ewa Nizio |
Marek Buczkowski | Laureat-historia | Anna Palczewska |
Martyna Hercog | Finalista-geografia | Małgorzata Malinowska |
Katarzyna Gargulińska | Finalista-geografia | Małgorzata Malinowska |
Justyna Chrobok | Finalista-język niemiecki | Renata Klobuczek |
Julia Wieczorek | Finalista-język niemiecki | Krystyna Cyfka |
Dorota Syma | Laureat-język polski | Ewa Koczwara |
Magdalena Ceglarek | Finalista-język polski | Izabela Rumpel |
Katarzyna Gawłowska | Laureat-język angielski | Mirella Obłąg |
Adam Krzykała | Laureat-historia>br/>Laureat-geografia |
Sylwia Latocha Grażyna Muszkiet |
Krzysztof Otlik | Laureat-historia | Iwona Dziki |
Mateusz Koza |
Laureat-historia Laureat-geografia |
Norbert Mika Grażyna Muszkiet |
Joanna Peszka | Laureat - wiedza o społeczeństwie | Aleksandra Fleger |
Grzegorz Szwed | Laureat- geografia | Grażyna Muszkiet |
Ewa Kowalewska | Finalista-matematyka | Grażyna Malinowska |
Martyna Hanak | Finalista-język polski z elementami historii |
Elżbieta Kocyłowska Sylwia Madera |
Bartłomiej Strózik |
Laureat - matematyka z elementami przyrody |
Tomasz Furman Małgorzata Latoń |
Grzegorz Adamek |
Finalista- matematyka z elementami przyrody |
Sylwia Mądrzyńska-Galińska Bogusława Niedzielska |