POWRÓT
     2011-07-27 00:00:00

RTP Unia Racibórz jutro gra z Banikiem Ostrawa.


RTP Unia Racibórz rozegra jutro(28.07)mecz kontrolny z Banikiem Ostrawa. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18.00 na stadionie raciborskiego OSiR przy ul.Zamkowej 4.
Dla mistrzyń Polski będzie to pierwsze w okresie przygotowawczym spotkanie przed własną publicznością. Kibice będą mogli po raz pierwszy zobaczyć pozyskane przez klub w przerwie letniej zawodniczki; Agatę Tarczyńską(AZS Wrocław), Donatę Leśnik i Natalię Chudzik(obie Medyk Konin). Cała trójka to aktualne reprezentantki naszego kraju.

W barwach Unii wystąpi także Chinasa Okoro Gloria. Pochodząca z Gwinei Równikowej piłkarka dołączyła do zespołu na zgrupowaniu w Niemczech. Po występie w meczu przeciwko HSV Hamurg, w którym Chinasa zdobyła bramkę sztab szkoleniowy postanowił włączyć ją do kadry RTP Unii Racibórz.

Za tydzień raciborzanki(03.08) w kolejnym sparingu zmierzą się w Austrii z SV SV Neulenbach. Kolejny tydzień, to treningi w Raciborzu. Po czym RTP Unia poleci do Finlandii (10.08 - 17.08). W stolicy tego kraju, Helsinkach nasza drużyna wystąpi w turnieju kwalifikacyjnym Ligi Mistrzyń. Nasze dziewczyny będą walczyć o awans do fazy zasadniczej tych elitarnych rozgrywek. Przeciwnikami unitek będą drużyny PK-35 Vantaa (Finlandia), KS Ada (Albania) i Slovan Bratysława (Słowacja).

/harry/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION