POWRÓT
     2012-04-19 00:00:00

Rybnik. Jednokierunkowo na Miejskiej i Wodzisławskiej.


Jednokierunkowo na ul. Wodzisławskiej

W związku z remontem jezdni ulicy Wodzisławskiej (DK 78) na odcinku pomiędzy ulicą Plebiscytową, a ulicą Hetmańską, od poniedziałku, 23 kwietnia planowane jest połówkowe zajęcie jezdni oraz wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na tym fragmencie drogi.

Wprowadzone będą objazdy dla pojazdów jadących w kierunku do Centrum:

- objazd 78 Gliwice (powyżej 3,5t): ulicą Wodzisławską (DK 78), ulicą Śląską, ulicą 1–go Maja (DW 929), ulicą Chwałowicką (DW 929) przez Rondo Kamyk, ulicą Świerklańska(DW 929), ulicą Prostą (DW 929) przez Rondo Makro, przez Rondo Żorskie, ulicą Żorską (DW 935) przez Rondo Powstańców Śl., ulicą Sybiraków (DW 935) przez Rondo Mikołowskie, ulicą Wyzwolenia (DW 935) przez Rondo Gliwickie do ulicy Gliwickiej (DK 78).

- objazd 78 Gliwice (do 3,5t): ulicą Wodzisławską (DK 78), ulicą Hetmańską, ulicą Niedobczycką, ulicą Plebiscytową do ulicy Wodzisławskiej (DK 78).

Więcej o remoncie drogi: http://www.rybnik.eu/index.php?id=1066

Jednokierunkowo na ul. Miejskiej

W związku z remontem jezdni ulicy Miejskiej na odcinku pomiędzy ulicą Piłsudskiego, a Placem Kopernika, od poniedziałku, 23 kwietnia na kilka dni planowane jest połówkowe zajęcie jezdni oraz wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na tym fragmencie drogi.

Wprowadzony będzie następujący objazd dla pojazdów jadących w kierunku ulicy Hallera: ulicą Piłsudskiego, ulicą Jankowicką, ulicą Reymonta przez Rondo Wodzisławskie, ulicą Wodzisławską przez Rondo „Plaza” do ulicy Hallera./rybnik.eu/

/rybnik.eu/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION