POWRÓT
     2017-04-21 00:00:00

Senat odwołał senatora Grzegorza Czeleja z funkcji wicemarszałka.


Wicemarszałek Senatu Grzegorz Czelej (PiS) zrezygnował z pełnienia funkcji wicemarszałka Senatu. Izba 20 kwietnia 2017 r., na wniosek grupy senatorów, w głosowaniu tajnym, na 39. posiedzeniu odwołała wicemarszałka z tej funkcji.

Senator Grzegorz Czelej pełnił funkcję wicemarszałka od początku IX kadencji. Jest senatorem trzeciej z kolei kadencji Senatu. W Senacie VII kadencji był zastępcą przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów Publicznych, członkiem Komisji Spraw Unii Europejskiej i Komisji Spraw Zagranicznych. W VIII kadencji przewodniczył Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz był członkiem Komisji Gospodarki Narodowej, Komisji Spraw Unii Europejskiej i Komisji Ustawodawczej. Należy do Prawa i Sprawiedliwości.

/fot.redakcja//senat.gov.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION