POWRÓT
     2012-11-22 00:00:00

Skuteczne zawieszenie przez Radę Nadzorczą RAFAKO SA trzech Członków Zarządu Spółki.


Sąd Okręgowy w Gliwicach, na posiedzeniu w dniu 21 listopada 2012, potwierdził zgodność z prawem i skuteczność zawieszenia przez Radę Nadzorczą RAFAKO SA trzech Członków Zarządu Spółki - Wiesława Różackiego, Dariusza Karwackiego i Bożeny Kawałko.

Sąd stwierdził, że zawieszenie Członków Zarządu było w pełni dopuszczalnym i uprawnionym działaniem Rady Nadzorczej Spółki, zarówno w świetle Statutu Spółki, jak i przepisów prawa. Nie stoi też w sprzeczności z wcześniejszym postanowieniem o zabezpieczeniu, z dnia 15 listopada 2012 roku.

Tym samym, w mocy pozostają Uchwały Rady Nadzorczej z dnia 16 listopada 2012 roku, zawieszające w wykonywaniu funkcji Członków Zarządu Wiesława Różackiego, Dariusza Karwackiego i Bożenę Kawałko. Funkcję Zarządu sprawują od tego czasu Krzysztof Burek i Jarosław Dusiło.

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION