POWRÓT
     2011-12-20 00:00:00

Śląskie. Śniadanie Mistrzów.


Po raz szósty w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się Śniadanie Mistrzów. Wzięli w nim udział stypendyści ministra edukacji narodowej i laureaci olimpiad przedmiotowych.

W uroczystości wzięli m.in. udział: minister edukacji narodowej Krystyna Szumilas, a także wicewojewoda śląski Stanisław Dąbrowa i śląski kurator oświaty Stanisław Faber.

Wyróżniającym się 82 uczniom ze szkół województwa śląskiego towarzyszyli nauczyciele i dyrektorzy szkół, a spotkanie było też formą podziękowania i docenienia wysiłku pedagogów włożonego w przygotowanie uczniów do zdobywania stypendiów ministra edukacji narodowej i laurów podczas olimpiad tematycznych.

Podczas "Śniadania Mistrzów" tradycyjnie już zostali nominowani młodzieżowy wojewoda, marszałek i kurator oświaty, a także – po raz pierwszy – młodzieżowy minister edukacji narodowej.

/Śląski Urząd Wojewódzki/

/Śląski Urząd Wojewódzki/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION