POWRÓT
     2018-02-14 00:00:00

Spotkanie ministra Krzysztofa Szczerskiego z Manuelem Sarrazinem.


Polsko-niemieckie stosunki bilateralne oraz polityka europejska były głównymi tematami wtorkowego spotkania Szefa Gabinetu Prezydenta RP z posłem do niemieckiego Bundestagu i rzecznikiem do spraw polityki europejskiej Manuelem Sarrazinem.

W rozmowie minister Szczerski podkreślił znaczenie polsko-niemieckich relacji dla przyszłości Europy. Szef Gabinetu Prezydenta RP zapewnił, że Polska z wielką uwagą śledzi proces formowania się niemieckiego rządu, a po jego ostatecznym powołaniu chce kontynuować partnerski dialog między naszymi krajami.

Niemiecki deputowany wyraził nadzieję na szybkie powołanie rządu federalnego. Podkreślił także wagę dobrych stosunków dwustronnych dla przyszłości Unii Europejskiej i samych Niemiec.

/fot.arch.redakcji//Prezydent.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Prezydent


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION