POWRÓT
     2016-06-09 00:00:00

Stanowisko Nowoczesnej ws. projektu ustawy antyterrorystycznej.


Posłowie Nowoczesnej: Witold Zembaczyński, Mirosław Suchoń i Jerzy Meysztowicz na dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie RP przedstawili stanowisko Nowoczesnej ws. projektu ustawy antyterrorystycznej, zgłoszonego przez PiS.

Nowoczesna podkreśla, że ustawa ta jest niekonstytucyjna i opresyjna. Zawiera narzędzia do inwigilacji obywateli pod pozorem zapewnienia bezpieczeństwa. Służby będą miały praktycznie nieograniczoną władzę w sprawowaniu kontroli nad obywatelami.

Niepokojący jest również zapis o inwigilacji obcokrajowców przebywających na terenie Polski, który tak naprawdę zakłada, że każdy obcokrajowiec jest potencjalnym terrorystą.Zachęcamy do obejrzenia konferencji na:

https://klub.nowoczesna.org/aktualnosci/stanowisko-nowoczesnej-ws-projektu-ustawy-antyterrorystycznej/nowoczesna.org/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION