POWRÓT
     2017-03-13 00:00:00

Start-upy w Pałacu.


14 marca 2017 r. (wtorek) o godz. 13.00 w Pałacu Prezydenckim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w wydarzeniu „Start-upy w Pałac­u_edycja B2B”.

Planowane wystąpienie Prezydenta RP.

Podczas spotkania, organizowanego wspólnie z Fundacją Startup Poland, na scenie swoje produkty i usługi zaprezentują przedstawiciele start-upów działających w modelu B2B (biznes dla biznesu). Wśród zaproszonych gości będą przedstawiciele największych przedsiębiorstw z całego kraju, instytucji publicznych, venture capital oraz aniołowie biznesu.

Każdy start-up będzie mógł zaprezentować swoje możliwości oraz zachęcić potencjalnych inwestorów do wspólnych projektów. Ponadto każdy finalista otrzyma z rąk Prezydenta RP specjalny „paszport” uprawniający do udziału w jednej z misji gospodarczych głowy państwa.

/fot.redakcja//Prezydent.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Prezydent - Andrzej Duda


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION