POWRÓT
     2012-10-09 00:00:00

Stashka w swoim pierwszym teledysku do piosenki "Zegar". Anioł to, czy diabeł...?


Stashka, do tej pory kojarzona ze współpracy z Anią Wyszkoni, Kasią Cerekwicką, Zakopower, czy Mariką powoli zdobywa swoich kolejnych fanów. Z piosenką "Zegar" pojawia się w wielu rozgłośniach radiowych, robiąc nie małe zamieszanie na listach przebojów.

Pochodząca z małego mazurskiego miasteczka artystka, urzeka barwą głosu, tak samo jak widok słońca zachodzącego nad krainą wielkich jezior. To właśnie tam, w swoich rodzinnych stronach, Stashka zdecydowała się nakręcić pierwszy klip i pokazać gdzie, jak na "mazurską perłę" przystało, czuje się najlepiej!

Reżyserem i operatorem teledysku jest Waldemar Szmidt, odpowiedzialny również za zdjęcia w filmach takich jak np. "Tajemnice Westerplatte", "Milczenie jest złotem", "To nie tak jak myślisz, kotku" czy "Tajemnica twierdzy szyfrów".

Więcej informacji od samej artystki możecie znaleźć na oficjalnym Stashkowym Facebooku. Czy dacie zarazić się optymizmem Stashki?

http://www.youtube.com/watch?v=nsffzh6uKzY&list=PLB8DFF4A4FB37C713&index=2&feature=plcp

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION