POWRÓT
     2016-03-25 00:00:00

Strefa ograniczonego parkowania na Opawskie.


Od kwietnia na całej długości ul. Opawskiej od ul. Wojska Polskiego do ronda na pl. Konstytucji 3-go Maja wprowadzona zostanie strefa ograniczonego postoju dla użytkowników pojazdów samochodowych. Oznacza to, iż postój pojazdów będzie ograniczony do 2 godzin zegarowych. Strefa będzie obowiązywać będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 -17.00 oraz w soboty od 9.00 -13.00.

Rozliczenie czasu parkowania odbywać się będzie za pomocą kart zegarowych, które można będzie otrzymać bezpłatnie w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Racibórz przy ul. Stefana Batorego 6 oraz w siedzibie Straży Miejskiej.

Zegar na karcie należy ustawić na czas przyjazdu i umieścić w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu.

Przestrzegania dopuszczalnego czasu parkowania poszczególnych pojazdów i egzekwowanie ewentualnych wykroczeń z tego tytułu będzie pilnować Straż Miejska.


/fot.redakcja/

Zastosowanie strefy ograniczonego parkowania ma zwiększyć rotację parkujących pojazdów i znacząco poprawić dostęp do punktów handlowych i usługowych w rejonie zlokalizowanej strefy.

Jednocześnie ustalony czas obowiązywania ograniczonego do 2 godzin postoju umożliwi mieszkańcom nieograniczone czasowo parkowanie praktycznie od godziny 15.00 do 9.00 następnego dnia./raciborz.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Racibórz


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION