POWRÓT
     2012-02-16 00:00:00

System ELF już działa.


Na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego został uruchomiony system "ELF" służący do wypełniania Wniosku o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie w formie elektronicznej.

W przeglądarce internetowej należy wpisać adres elf.arr.gov.pl następnie wypełnić wniosek, wydrukować, podpisać i złożyć osobiście lub przesłać pocztą do Oddziału. Dostęp do systemu jest bezpłatny.

"ELF" posiada przydatne funkcjonalności, jest prosty w obsłudze, co znacznie ułatwia i przyspiesza wypełnianie wniosku. W związku z tym zachęcamy Państwa do korzystania i jednocześnie prosimy o poinformowanie jak największej grupy beneficjentów o istnieniu tego programu.

W przypadku wątpliwości i trudności przy wypełnianiu wniosku prosimy o kontakt z OT ARR w Katowicach.

/raciborek.pl//powiatraciborski.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION