POWRÓT
     2012-03-10 00:00:00

Tragiczny wypadek na A4.


Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło dzisiaj po 5.00 na autostradzie A4 w Gliwicach-Ostropie. W zdarzeniu poniósł śmierć 31-letni mężczyzna.

Dzisiaj kilka minut po godz. 5.00, na 301 kilometrze autostrady A4, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki, kierujący samochodem osobowym marki Audi A4, z nieustalonych dotychczas przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 31-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Autostrada w kierunku Katowic była zablokowana przez 2 godziny. Policjanci zorganizowali objazdy. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia zostaną wyjaśnione w prowadzonym w tej sprawie postępowaniu przygotowawczym.

/www.slaska.policja.gov.pl/

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION