POWRÓT
     2013-07-09 00:00:00

Trzylatek bez opieki - ojciec pijany.


Trzylatek chodził sochaczewskimi ulicami bez opieki. Jego ojciec zamiast opiekować się dzieckiem, pił alkohol wraz z kolegą. Mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez miejscowych policjantów. Teraz nieodpowiedzialny 33-latek odpowie za niewłaściwą opiekę nad dzieckiem oraz znieważenie policjantów podczas interwencji.

Wczoraj wieczorem oficer dyżurny sochaczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulic Ziemowita i Wojska Polskiego chodzi chłopiec, który jest bez opieki. Dziecko nie wiedziało jak się nazywa, gdzie mieszka i skąd przyszło. Było brudne i przestraszone. Policjantom jednak udało się ustalić, gdzie może mieszkać malec.

W jego miejscu zamieszkania policjanci zastali ojca dziecka i jego kolegę, którzy zaczęli szukać trzylatka. Na widok policjantów zaczęli jednak zachowywać się agresywnie i wulgarnie. Mężczyzn zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Ojca dziecka poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało ponad 3,5 promila. Jego kompan miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Chłopiec został przewieziony do szpitala, by sprawdzić stan zdrowia. Na szczęście okazało się, że jest zdrowy i po interwencji policjantów został przekazany pod opiekę swojej babci. Nieodpowiedzialny 33-latek odpowie za niewłaściwą opiekę nad swym trzyletnim synkiem i za znieważenie policjantów.

(KWP w Radomiu / mj)

/fot. redakcja//policja.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION