POWRÓT
     2013-04-09 00:00:00

Uratował 57-letniego mężczyznę pod którym załamał się lód.


Funkcjonariusz Śląskiego Oddziału Straży Granicznej 5 kwietnia uratował 57-letniego mężczyznę pod którym załamał się lód.

Usiłując ratować swojego psa, który wcze śniej wpadł pod taflę lodu zbiornika wodnego Kozłowa G óra niedaleko Piekar Śląskich, pod mężczyzną około pięć metrów od brzegu załamał się lód. Całą sytuację widział z daleka będący ze swoim czworonogiem na spacerze funkcjonariusz Straży Granicznej, który natychmiast wezwał telefonicznie pomoc a następnie podjął akcję ratunkową. Utrzymujący się na powierzchni przy skraju przerębla mężczyzna był przytomny. Przy użyciu smyczy i miotły, którą otrzymał od obsługi pobliskiej tamy udało się mężczyznę wyciągnąć na brzeg. Po przybyciu służb ratunkowych mężczyzna został przewieziony do szpitala./slaski.strazgraniczna.pl/

/slaski.strazgraniczna.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION