POWRÓT
     2011-07-27 00:00:00

Wakacyjny przebój prosto ze Szwecji!


Prezentujemy najnowszy singiel topowego szwedzkiego artysty – OLA.

Ten ceniony w wielu krajach wokalista zachwyca swym głosem zarówno słuchaczy jak i krytyków. Ola jest jednym z najważniejszych i najbardziej utytułowanych artystów w Szwecji – liczne nagrody w tym Rockbjornen i Grammy dla Najlepszego Artysty, za Najlepszą Piosenkę i Najlepszy Album Roku.

Rok 2011 rozpoczął kolejnym sukcesem – jego najnowszy utwór "All Over The World" zyskał uznanie słuchaczy i króluje na europejskich listach przebojów. Docenili go również krytycy i wyróżnili w kategorii Best Male Solo Single na rozdaniu nagród Scandipop Awards.

Ola w swojej twórczości łączy różne nurty i gatunki ze świata tańca i muzyki, dzięki czemu powstaje zupełnie nowe oblicze popu – nowoczesne, wymykające się schematom i ramom gatunku.

Posłuchajcie i zobaczcie klip OLA - "All Over The World"

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION