POWRÓT
     2013-05-07 00:00:00

Warszawa. 7 mln zł dofinansowania dla warszawskich żłobków.


Stołeczny ratusz aktywnie pozyskuje środki na warszawskie żłobki. Efekt to ponad 7 mln zł na budowę, modernizację i utrzymanie tych placówek. Warszawa otrzymała dofinansowanie z rządowego programu „Maluch 2013” na budowę, adaptację, modernizację i wyposażenie czterech żłobków, z których trzy przyjmą dzieci już jesienią tego roku. Stołeczny ratusz pozyskał również środki unijne na projekt, który będzie realizowany w nowym żłobku na Targówku. To będzie drugi żłobek w Warszawie objęty projektem „Mama i tata wracają do pracy, a ja idę do żłobka”. Oznacza to, że pierwszeństwo w przyjęciu będą miały dzieci bezrobotnych rodziców.

Zwiększanie liczby miejsc w żłobkach, ułatwianie powrotu rodzicom na rynek pracy to realizacja polityki prorodzinnej miasta zapisanej w programie „Rodzina”./um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION