POWRÓT
     2013-11-27 00:00:00

Warszawa. Filmiki o pierwszej pomocy - nagrodzone.


W czwartek, 28 listopada, o godz. 9.00 (Centrum Bezpieczeństwa, ul. Młynarska 43/45) odbędzie się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu pn. „Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach”. W rywalizacji oceniano pięciominutowe filmiki, których bohaterowie udzielali pomocy osobom poszkodowanym.

Uczestnikami konkursu byli wychowankowie warszawskich młodzieżowych ośrodków wychowawczych, młodzieżowych ośrodków socjoterapii, pogotowi opiekuńczych i domów dziecka w wieku od 13 do 17 lat.

Celem konkursu była popularyzacja zagadnień pierwszej pomocy przedmedycznej, pogłębianie wiedzy na temat współczesnych zagrożeń życia i zdrowia oraz przeciwdziałanie wypadkom poprzez kształtowanie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i upowszechnianie zasad bezpieczeństwa.

Konkurs był dwuetapowy, oprócz przygotowania filmu uczestnicy musieli zaliczyć test z wiedzy teoretycznej. Informacje nt. zasad bezpieczeństwa i udzielania pomocy młodzież zdobyła podczas zajęć zorganizowanych przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Nagrodzono trzy najlepsze zespoły oraz pięcioro uczniów za indywidualne wyniki w teście wiedzy, nagrodami jest sprzęt sportowy i rekreacyjny.
/um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION