POWRÓT
     2015-04-29 00:00:00

Warszawa. Nowa ulica we Włochach.


W piątek 1 maja drogowcy wymienią nawierzchnię na ul. Popularnej – tym razem frezowanie będzie trwało tylko dobę.

Zarząd Dróg Miejskich zaplanował wymianę nawierzchni na ul. Popularnej pomiędzy Alejami Jerozolimskimi a ul. Czereśniową. Ulica będzie zamknięta od czwartku, 30 kwietnia od godz. 22.00 do soboty, 2 maja do godz. 7.00. Będzie to więc nietypowe bo krótsze frezowanie. Proponowany objazd prowadzi ulicami: Al. Jerozolimskie – Kleszczowa – Bolesława Chrobrego. Zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji miejskiej. Autobusy linii 178, 191 i N85 będą kursowały ul. Łopuszańską i Kleszczową, a linii 127: Łopuszańską, Kleszczową, Bolesława Chrobrego i Popularną.

Wykonawca sieci ciepłowniczej zapowiada zmiany w ruchu na ul. Grzybowskiej. Od czwartku, 30 kwietnia (ok. godz. 7.30) zwężona będzie ul. Grzybowska przy skrzyżowaniu z ul. Wronią. Prace budowlane zostały podzielone na dwa etapy. Od 30 kwietnia do 18 maja wyłączony z ruchu będzie prawy pas ul. Grzybowskiej na odcinku od ul. Wroniej do przystanku autobusowego (w kierunku ul. Towarowej). W tym czasie wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo w ul. Wronią dla jadących od ul. Towarowej. W drugim etapie, od 19 do 28 maja, zamknięty zostanie wlot ul. Wroniej (od strony ul. Chłodnej). W tym czasie nie będzie możliwości skrętu z ul. Grzybowskiej w ul. Wronią w kierunku ul. Chłodnej ani przejechania przez skrzyżowanie w ciągu ul. Wroniej. Dojechać do ul. Chłodnej można ul. Towarową.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.
/um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION