POWRÓT
     2018-02-08 00:00:00

Warszawa. Żoliborz zaprasza na pływackie Grand Prix.


To już ostatnia szansa by zapisać się do udziału w pierwszej edycji zawodów Grand Prix Żoliborza w Pływaniu. Na pływalni przy ul. Potockiej 1 w sobotę, 10 lutego, rozpocznie się cykl zmagań, które potrwają do połowy czerwca. W zawodach mogą wziąć udział zawodnicy w wieku od 7 do 89 lat.

Każdy z zawodników amatorów, który chce wystartować w cyklu Grand Prix Żoliborza w Pływaniu, znajdzie dla siebie odpowiednią kategorię wiekową. Będzie ich aż 14. W zależności od kategorii zawodnicy będą mieli do pokonania 25 lub 50 metrów stylem dowolnym. Dystans będzie mógł być zatem pokonany stylem grzbietowym, motylkowym, klasycznym lub kraulem.

Do cyklu Grand Prix zaliczane będą cztery tury. Pierwsza z nich odbędzie się już w sobotę, 10 lutego. Kolejne odbędą się 24 marca, 12 maja i 16 czerwca. Najlepsi pływacy, podczas każdej odsłony zawodów, będą nagradzani pamiątkowymi dyplomami i medalami. Do klasyfikacji generalnej sumowane będą trzy najlepsze wyniki uzyskane w czasie zawodów, a zwycięzcy poszczególnych kategorii na finał otrzymają wyjątkowe puchary.

Każdorazowo zawody odbywać się będą na pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w dzielnicy Żoliborz, przy ul. Potockiej 1, a wziąć w nich udział będzie mogło nawet 200 zawodników. Start zmagań zawsze o godz. 8.30.

Zapisy do pierwszej tury zawodów prowadzone będą do środy, 7 lutego. W zależności od kategorii jednorazowa opłata (za udział w każdej turze) wynosi od 15 do 20 zł. Zapisy można dokonać osobiście w OSiR Żoliborz (Dział Organizacji Imprez, pokój 114): w poniedziałki w godz. 12.00-17.00, w środy, w godz. 16.00-19.00 i w piątki w godz. 9.00-15.00 lub elektronicznie za pośrednictwem adresu imprezy@osir-zoliborz.waw.pl.

/fot.arch.redakcji//um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION