POWRÓT
     2012-10-24 00:00:00

Warszawa. Porozmawiajmy o ruchu drogowy,


Porozmawiajmy o ruchu drogowym W czwartek, 25 października, o godz. 17.00 w Domu Technika NOT (ul. Czackiego 3/5, sala E, II piętro), odbędzie się forum na temat „Stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego w Warszawie”. Poprowadzi je Marek Wierczyński z Zarządu Dróg Miejskich. Wstęp wolny.

Organizatorem jest miasto stołeczne Warszawa we współpracy ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji RP - Oddział w Warszawie.

Jest to już blisko 90 spotkanie tego typu. Pierwsze odbyło się w 2003 r. Spotkanie ma na celu zaprezentowanie zmian, jakie nastąpiły w kwestii bezpieczeństwa na warszawskich drogach w okresie roku. Pod koniec spotkania mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje spostrzeżenia w tym zakresie./um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa

/um.warszawa.pl/


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION