POWRÓT
     2014-07-01 00:00:00

Warszawa. Zmiany w ruchu drogowym na początku lipca.


Kilka lokalnych inwestycji i remontów wywoła zmiany w organizacji ruchu m.in. na Bielanach, Białołęce i w Wawrze.

Budowa kanalizacji, wodociągów, przyłączy gazowych i przebudowa „serka bielańskiego to powody zmian w ruchu drogowym:

• od 30 czerwca do 2 lipca zamknięty będzie wjazd z ul. Modlińskiej w ul. Poetów. Objazd zostanie poprowadzony przez ul. Sprawną. Dodatkowo, od 1 do 2 lipca wyłączony z ruchu będzie prawy pas jezdni ul. Modlińskiej w kierunku ul. J. Mehoffera. Utrudnienia związane są z budową wodociągu.

• od 1 lipca zwężona będzie ul. Księcia Ziemowita na odcinku od ul. Klukowskiej do ul. Rzecznej. Wyłączony z ruchu będzie pas jezdni w kierunku ul. Rzecznej. Na zwężonym odcinku będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Klukowskiej. Objazd w kierunku ul. Rzecznej zostanie poprowadzony ulicami: Klukowska – Przecławska – Kraśnicka. Swoją trasę zmienią autobusy linii 170 - w kierunku krańca RONDO STARZYŃSKIEGO od skrzyżowania Zamkowa/Klukowska/Przecławska pojadą ulicami: Przecławska – Kraśnicka – Ks. Ziemowita i dalej swoją trasą. Utrudnienia związane są z budową kanalizacji i potrwają do 8 sierpnia.

• Od 1 lipca zwężona o jeden pas będzie ul. S. Okrzei przy skrzyżowaniu z ul. Wrzesińską. Zamknięty dla ruchu będzie prawy pas jezdni ul. S. Okrzei. Jadący w kierunku ul. Jagiellońskiej będą mieli dwa pasy ruchu. Zwężona będzie również ul. Wrzesińska. Nie będzie możliwości wyjazdu do ul. S. Okrzei, możliwy będzie wyjazd przez ul. Kępną do ul. Jagiellońskiej. Utrudnienia związane są z budową sieci ciepłowniczej i potrwają do połowy lipca.

• od 1 do 2 lipca zwężona będzie ul. Żegańska na odcinku od ul. B. Pożaryskiego do ul. Bursztynowej. Zajęta będzie połowa szerokości jezdni, ruch będzie odbywał się na pozostałej części jezdni. Utrudnienia związane są z budową przyłącza do sieci gazowej.

• od 3 lipca ok. godz. 17.00 zamknięty będzie wlot ul. T. Duracza na ul. S. Żeromskiego. Możliwy będzie wyjazd z ul. B. Sadowskiej, a także dojazd ul. K. Makuszyńskiego.Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.

/um.warszawa.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION