POWRÓT
     2013-09-10 00:00:00

Wirtualna Biblioteka już w Raciborzu!


Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników e-booków – w raciborskiej bibliotece można bezpłatnie wypożyczyć książki w wersji elektronicznej!
Wirtualna Biblioteka to nowatorskie przedsięwzięcie portalu Bezkartek.pl, które realizują obecnie najnowocześniejsze biblioteki w Polsce, od dziś także Racibórz. To oferta dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania, czas i pieniądz. W katalogu Wirtualnej Biblioteki każdy znajdzie coś dla siebie – od najbardziej poczytnych tytułów literatury pięknej, przez pozycje popularno-naukowe, po bogatą bazę poradników do gier komputerowych!

Bezpośredni odnośnik do DIGIBOOKA, bo tak nazywa się raciborska wersja Wirtualnej Biblioteki, znajduje się w zakładce na stronie: www.biblrac.pl lub bezpośrednio pod adresem: http://bezkartek.pl/digibook
Każdy czytelnik raciborskiej biblioteki, który chce wypożyczyć e-booka, powinien zgłosić się do następujących oddziałów lub filii MiPBP w Raciborzu:
• Wypożyczalnia Główna, ul. Jana Kasprowicza 12
• Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa, Rynek 12
• EUREKA – Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Jana Kasprowicza 12
• Filia Nr 2 Ostróg, ul. Rudzka 38
• Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice, ul. Tuwima 1
• Filia nr 9 Brzezie, ul. Myśliwca 9
• Filia Publiczno-Szkolna nr 10 Markowice, ul. Jordana 6
w celu otrzymania loginu i hasła do logowania w serwisie. Użytkownik zarejestrowany w DIGIBOOK może dokonać jednocześnie jednego wypożyczenia na okres 30 dni. Kolejne wypożyczenie może nastąpić po upływie wymienionego okresu.
Żeby pobrać książkę w wersji elektronicznej ze strony raciborskiej biblioteki i korzystać z niej bez żadnych opłat, wystarczy dostęp do Internetu oraz otrzymane dane do logowania.
Pobranego e-booka można już czytać „off-line” na komputerze, e-czytniku, telefonie lub tablecie – wszędzie tam gdzie znajdziemy na to czas i ochotę!
Zachęcamy do skorzystania z oferty! Szczegółowe informacje obejmujące zakres usług można otrzymać w filiach i oddziałach MiPBP w Raciborzu a także na stronie www.bezkartek.pl


/biblrac.pl/

/biblrac.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION