POWRÓT
     2016-03-25 00:00:00

Wraca deptak na Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście.


Już od najbliższej soboty, 26 marca, ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zamienią się w weekendowy deptak. Do połowy października wyłączany będzie ruch od ronda gen. Ch. de Gaulle’a do ul. Miodowej.

W najbliższy weekend tj. od 25 marca od godz. 0.00 do 29 marca do godz. 4.00 rano powróci weekendowa organizacja ruchu na ul. Krakowskie Przedmieście. Począwszy od tego weekendu, do połowy października, w każdą sobotę, niedzielę i święta z ruchu kołowego wyłączana będzie ul. Nowy Świat i ul. Krakowskie Przedmieście. Na odcinku od ronda gen. Ch. de Gaulle’a do ul. Miodowej powstanie deptak dla mieszkańców i turystów, w tym czasie ulica będzie dostępna tylko dla pieszych i rowerzystów. Pozostanie utrzymany przejazd ul. Świętokrzyską przez skrzyżowanie z Nowym Światem.
W tym czasie autobusy linii dziennych będą kierowane na trasy objazdowe od soboty od początku kursowania do niedzieli do końca kursowania; nocne pojadą objazdami od piątku od początku kursowania do poniedziałku do końca kursowania (uwaga, w najbliższy weekend trasy objazdowe będą obowiązywały jeden dzień dłużej). Zmiany obejmą linie 102, 105, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518 i N44.

W piątek, 25 marca w godz. 18.00 – 22.00, z powodu przejazdu Warszawskiej Masy Krytycznej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Rowerzyści wyruszą z pl. Zamkowego i przejadą następującymi ulicami: Senatorska, pl. Bankowy, al. „Solidarności”, most Śląsko-Dąbrowski, Jagiellońska, J. Zamoyskiego, Targowa, Grochowska, Terespolska, Stanisławowska, J. Dwernickiego, Szaserów, J. Chłopickiego, pl. P. Szembeka, Zamieniecka, gen. A.E. Fieldorfa „Nila”, gen. T. Bora-Komorowskiego, Egipska, Saska, Zwycięzców, Francuska, rondo J. Waszyngtona, most i al. Józefa Poniatowskiego, Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, pl. Zamkowy. Na trasie przejazdu mogą występować chwilowe zatrzymania w ruchu pojazdów.

/fot. redakcja//um.warszawa.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION