POWRÓT
     2018-03-13 00:00:00

Współpraca dla bezpieczeństwa całej Unii Europejskiej.


W poniedziałek 12 marca 2018 r. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Joachim Brudziński spotkał się z Komisarzem ds. Unii Bezpieczeństwa, Julianem Kingiem. W spotkaniu uczestniczyli również wiceministrowie Paweł Majewski, Krzysztof Kozłowski i Renata Szczęch.

Uczestnicy spotkania omówili kluczowe sprawy związane z bezpieczeństwem wewnętrznym Unii Europejskiej. Dotyczą one między innymi zwalczania terroryzmu i cyberprzestępczości, a także ochrony przestrzeni publicznej oraz interoperacyjności unijnych baz danych. Minister Joachim Brudziński przedstawił stanowisko Polski na temat głównych wyzwań dla bezpieczeństwa wewnętrznego Unii Europejskiej oraz kierunków rozwoju dalszej współpracy państw członkowskich w tym obszarze.

Polska cały czas prowadzi z Unią Europejską współpracę, która służy wzmocnieniu wspólnych wysiłków na rzecz bezpieczeństwa wszystkich obywateli UE.

Ostatnie spotkanie z Komisarzem Julianem Kingiem, któremu przewodniczył Mariusz Błaszczak, ówczesny Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, odbyło się w Warszawie 9 października 2017 r.

/fot.arch.redakcji//mswia.gov.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION