POWRÓT
     2013-05-05 00:00:00

Zatrzymani dilerzy. Przejęte narkotyki


Ponad kilogram amfetaminy i ponad 230 gramów marihuany, z których można wyprodukować prawie 1400 działek narkotyków - znaleźli w mieszkaniach dilerów policjanci z Wydziału Antynarkotykowego. Możliwe, że mężczyźni wprowadzili do obrotu znacznie więcej środków odurzających.

Funkcjonariusze z Wydziału Antynarkotykowego przechwycili w Katowicach narkotyki warte ponad 40 tysięcy złotych. Zatrzymano dwóch handlarzy. Narkotyki przygotowane były do porcjowania. Policjanci ustalili, że w mieszkaniach dilerzy prowadzili najprawdopodobniej także transakcje z mniejszymi handlarzami, którzy przychodzili po zamówiony towar i rozliczali się ze sprzedawcami. Policjanci podejrzewają, że na rynek mogło trafić znacznie więcej narkotyków, które kupowali studenci i licealiści.Zatrzymanym dilerom w wieku 28 i 30 lat postawiono zarzuty wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Każdemu z nich grozi za to dwunastoletni pobyt w więzieniu. Prokurator zastosował wobec podejrzanych policyjne dozory.

KWP Katowice/gp

fot. redakcja/policja.pl/  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION